جهت تماس با دفتر مرکزی “محتوای خوب” می‌توانید از فرم زیر استفاده کرده، بصورت مستقیم ایمیل بزنید و یا با شماره های ما تماس بگیرید.

 

تلفن همراه:

(+۹۸) ۰۹۱۵۹۰۴۷۹۱۶

لطفا جهت پیگیری سفارشات و دریافت پشتیبانی از تماس تلفنی خودداری نمایید، کلیه مکاتبات مربوط به پشتیبانی از طریق سیستم آنلاین مرکز سفارشات و پشتیبانی انجام می‌گیرد و در آدرس Goodcontent.ir/panel و یا با کلیک روی لینک زیر در دسترس است.

ایمیل: contact@goodcontent.ir

آدرس: مشهد – بلوار سجاد – خیابان امین – پارک علم و فناوری خراسان رضوی – طبقه ۲

توجه: لطفا جهت تماس با بخش پشتیبانی فنی، امور مالی و یا پیگیری سفارشات، در مرکز پشتیبانی تیکت ارسال بفرمایید.

محتوای خوب | Good Content

ارائه دهنده خدمات بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing)، بازاریابی محتوا و تولید محتوا (Content Marketing, Content Writing) و بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) به کسب و کارها و مستقر در کشور ایران است.

شرایط استفاده

کلیه‌ی محتوای این وب‌سایت و همچنین محتوای متعلق به مشتری‌ها، توسط تیم “محتوای خوب” ترجمه یا تالیف میشود، کاملا یکتا بوده و تحت هیچ شرایطی از جای دیگری کپی نمیگردد.
لذا خواهشمندیم در صورت تمایل به استفاده از مطالب رایگان در رسانه خود (سایت، وبلاگ، اپلیکیشن، شبکه‌های اجتماعی، روزنامه، مجله و …)، همراه با ذکر منبع و لینک فعال به GoodContent.ir اقدام فرمایید.
بازنشر مطالب و محتوای غیر رایگان، بدون هماهنگی و عقد قرارداد رسمی، به هر شکل ممنوع بوده و منجر به پیگیری حقوقی و قضایی خواهد بود.
پیشاپیش از حسن درک شما متشکریم.

Copyright © ۲۰۱۶-۲۰۱۹ GoodContent.ir | Full Service Marketing Agency
Phone: (+98) 051-38425318 | Email: contact@goodcontent.ir