سفارش تولید محتوا

تعرفه‌ی تولید محتوا (برای یک مطلب):

تا ۸۰۰ کلمه

۲۹,۷۰۰ تومان

محتوای نمونه

سفارش آنلاین

۸۰۰ تا ۱۲۰۰ کلمه

۴۴,۱۰۰ تومان

محتوای نمونه

سفارش آنلاین

۱۲۰۰ تا ۱۷۰۰ کلمه

۶۳,۲۰۰ تومان

محتوای نمونه

سفارش آنلاین

۱۷۰۰ تا ۲۳۰۰ کلمه

۸۵,۶۰۰ تومان

محتوای نمونه

سفارش آنلاین

* برای تولید محتوای بیش از ۲۳۰۰ کلمه پس از مکاتبه با شما و امکان سنجی، هزینه محاسبه خواهد شد.
* آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
* اعتبار نرخ‌نامه تا ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ می‌باشد.
آیا سفارشات تکرارشونده و یا نیاز به تولید محتوا در حجم بالا دارید؟

برای سفارشات بیش از ۱۰ محتوا و همچنین سفارشات تکرارشونده (تولید محتوای ثابت هفتگی و یا ماهیانه) تخفیف‌هایی از ۵ الی ۱۵ درصد اعمال خواهد شد (از ۵ درصد شروع شده و به مرور زمان افزایش خواهد یافت). برای اطلاع از نحوه‌ی همکاری می‌توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

شرایط و روند کار تولید محتوا:

– تولید محتوا، شامل تالیف و/یا گردآوری و ترجمه مطالب انگلیسی می‌باشد. (با توجه به عنوان انتخابی، موضوع و کلمات کلیدی ممکن است یک یا ترکیب چند مطلب باشد)

– کلمات کلیدی و موضوعات مورد نظر از طرف شما برای تیم تولید محتوا ارسال می‌گردد و مطالب مناسب از طرف تیم ما جمع آوری شده و نسخه انگلیسی جهت انتخاب و تایید برای شما ارسال خواهد شد.
اگر مطلب خاصی مد نظرتان باشد میتوانید لینک آن را هنگام سفارش برای تیم تولید محتوا ارسال نمایید.

– محتوای انتخاب شده جهت تکراری نبودن و از هر لحاظ یکتا بودن در وب فارسی چک می‌شود.

– محتوای تولید شده بصورت اختصاصی برای مشتری بوده و در هیچ جای دیگر منتشر نمی‌گردد.

– استراتژی محتوای شما تهیه شده و مطالب با رعایت دقیق مسائل و نکات سئو، نگارشی، بازاریابی محتوا، کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما، بررسی موقعیت رقبا، و با استفاده از ابزارهای بروز همچون Google Keyword Planner و Google Trends جهت رعایت چگالی کلمات کلیدی اصلی و فرعی تهیه می‌شوند.

– جهت تولید محتوا در موضوعات تخصصی، مشتری ملزم به تامین منابع می‌باشد. در موضوعاتی همچون تکنولوژی، تجارت، مدیریت، استارتاپ، کسب و کار، موفقیت و سبک زندگی، تیم پشتیبانی “محتوای خوب” به شما کمک خواهند کرد.

– اگر نیاز به تولید محتوای تخصصی در زمینه‌ای خاص بهمراه نگارش مورد نیاز در آن موضوع داشته باشید، هزینه‌های ذکر شده شامل ۱۵ درصد افزایش قیمت خواهند شد (از کد gc15phs در هنگام سفارش استفاده نمایید). همچنین موضوعات تخصصی شامل تخفیف سفارشات تکرارشونده نمی‌شوند.

– کیفیت محتوا کاملا تضمین گردیده و توسط اشخاصی با تخصص ترکیبی از بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، مهارت‌های نگارشی و نویسندگی، زبان انگلیسی، سئو و مطلب‌نویسی در وب انجام می‌شود.

– محتوای تولید شده فقط برای استفاده شخص حقیقی/حقوقی سفارش‌دهنده بوده و امکان فروش آن به صورت عمومی (بیش از یکبار) ممکن نیست.

– محتوای تولید شده در فایل وُرد برای شما ارسال می‌گردد.

توجه ۱: آیا قبل از سفارش آنلاین تولید محتوا، سوالی دارید؟ یک درخواست پشتیبانی ایجاد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را ارسال خواهند کرد.

توجه ۲: جهت افزایش ممبر کانال تلگرام کسب کار خود می‌توانید از خدمات محتوای خوب در زمینه شبکه های اجتماعی استفاده نمایید.